Yeni Kaydolan Öğrenciler İçin Oryantasyon Programı

Değerli Öğrencilerimiz;

COVID-19 Pandemisi sebebiyle 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı Güz dönemi ile sınırlı kalmak üzere derslerin takibine ve eğitim içeriklerine, 5 Ekim 2020 tarihinden itibaren https://mergen.btk.gov.tr/login/canvas adresinden ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Sistemine (https://mergen.btk.gov.tr/login/canvas) giriş yapmak için “Kullanıcı Adı” sekmesine T.C. kimlik numaranızı, “Şifre” kısmına ise T.C. kimlik numaranızın ilk 8 karakterini girerek giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra şifrenizi mutlaka değiştiriniz.

05 Ekim 2020 tarihi itibariyle web sayfamızda ilan edilen Ders Programınızda belirtilen gün ve saatte Uzaktan Eğitim Sistemi üzerinden dersler online ve senkron olarak yapılacaktır. Üniversitemiz akademik takviminde yer alan ara sınav (vize), yarıyıl sonu sınavı (final sınavı), bütünleme sınavı, tek ders sınavı, mazeret sınavları ile ilgili gerekli açıklamaları ilerleyen tarihlerde duyurulacaktır.

Bununla birlikte Bolvadin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na Yeni Kaydolan Öğrencilerimize Yönelik 02 Ekim 2020 tarihinde Oryantasyon Programı planlanmıştır. Oryantasyon Programı, Uzaktan Eğitim Sistemi (https://mergen.btk.gov.tr/login/canvas) üzerinden gerçekleştirilecektir. AFSÜ’ye kolay uyum sağlamanız için kısa süreli oryantasyon programı hazırlanmıştır. Akademik ve idari kadronun katılımıyla hazırlanan oryantasyon programı ile meslek yüksekokulunuzun tüm işleyişi ve çalışmaları hakkında bilgiler verilecektir.

Yeni kayıt yaptıran öğrenciler için aşağıdaki tarih ve saatte düzenlenen oryantasyon programına, sisteme (https://mergen.btk.gov.tr/login/canvas) giriş yapıldıktan sonra, “Canlı Dersler” sekmesi içerisinde oluşturulan “Yeni Canlı Ders” bağlantısına tıklayarak katılabilirsiniz. Teknik destek almak için uzem@afsu.edu.tr e-posta adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Katılımlarınızı bekliyoruz.

Bolvadin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

Telefon: (0272) 611 21 88
E-Posta: bolvadinshmyo@afsu.edu.tr

 

02 EKİM 2020 TARİHLİ ORYANTASYON EĞİTİM SAATİ 

Fakülte / Yüksek Okul / Enstitü Başlangıç Saati Bitiş Saati
Bolvadin Sağlık Hizmetleri MYO 15:00 17:00

 

Duyuru ana metni ve detaylı giriş bilgilerine yönelik kılavuzlar için tıklayınız.

 

Güncelleme Tarihi: 1 Ekim 2020